Компанія «Інтер Системс» забезпечує ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ОБСЛУГОВУВАННЯ: консультація › продаж ›  доставка › встановлення та налаштування обладнання › навчання користуванню обладнанням › гарантійна підтримка › після гарантійна підтримка.

Консультація. Ми любимо свою роботу та добре знаємось на обладнанні, тому швидко та якісно проконсультуємо Вас при необхідності, підберемо необхідне Вам обладнання, враховуючи Ваш бюджет та Ваші потреби.

Телефонуйте на  БЕЗКОШТОВНУ  ГАРЯЧУ ЛІНІЮ  - 0 800 211 544.  Пам’ятайте, консультація Вас ні до чого не зобов’язує!

Продаж. Ми пропонуємо широкий асортимент обладнання для освіти та бізнесу: інтерактивні дошки та інтерактивні панелі, проектори, проекційні крани, документ-камери, мікроскопи, монітори, цифрові лабораторії, акустичні системи, обладнання для інфозони та шкільного радіо, шафи для зарядження та зберігання ноутбуків і планшетів, а також багато іншого, що вимагає сучасна освіта. Ми оформимо Ваше замовлення швидко та якісно!

Доставка. Ми пропонуємо різні види доставки: швидка експрес-доставка для тих, хто поспішає придбати обраний товар,  та доставка зручними для Вас компаніями-перевізниками. Увага! Існує безкоштовна доставка до дверей на певне великогабаритне обладнання. Детальніше дізнавайтеся в розділі ДОСТАВКА.

Встановлення та налаштування. Ми пропонуємо в комплекті послугу встановлення обладнання та налаштування програмного забезпечення, щоб користування придбаним обладнанням зробити для Вас якомога швидшим та простішим. Більш детально про умови встановлення можете дізнатись в розділі Встановлення обладнання.

Інформаційна підтримка. Ми завжди піклуємося про своїх клієнтів. І на продажі обладнання супроводження товару не завершується. В комплекті з придбаним обладнанням ми забезпечуємо ґрунтовну інформаційну підтримку: інструкції, методичні рекомендації, інформаційні та навчальні статті, відео уроки та відео огляди користування обладнанням. Все це можна знайти на нашому сайті в розділі «ПІДТРИМКА» від компанії «Інтер Системс».

Навчання користуванню обладнанням. При встановленні та налаштуванні обладнання наші спеціалісти проводять навчання вчителів та викладачів. Проте при необхідності, якщо першопочаткові рекомендації та інструкції все ж не допомогли Вам стати професійним користувачем нашого обладнання, Ви маєте можливість залишити запит на проведення навчального вебінару чи живого семінару, і ми організуємо його для Вас! Розкажемо, покажемо та навчимо!

Гарантійне обслуговування. Компанія «Інтер Системс» працює лише з офіційним виробниками обладнання для освіти та бізнесу, тому ми забезпечуємо 100% гарантію якості обладнання, та при необхідності здійснюємо гарантійне обслуговування товару, якщо термін його ще не закінчився. Більш детально про умови гарантійного обслуговування можете дізнатися в розділі Гарантійне обслуговування.

Після гарантійне обслуговування. В разі, якщо гарантійний термін користування обладнанням закінчився, Ви не залишаєтеся сам на сам з непрацюючим обладнанням, компанія «Інтер Системс» проводить після гарантійне обслуговування та здійснює організацію ремонту обладнання, при умові, якщо Ви придбали обладнання в нашій компанії та немає офіційних сервісних центрів по обслуговуванню даного обладнання в Україні по даній торговій марці..