Сучасне обладнання для освіти та бізнесу! Інтерактивні дошки

0 800 211 544 дзвінки безкоштовно
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
м. Київ, вул. Є.Сверстюка 19, оф. 830

cooltext344755197632982 1240162222222  240px Instagram logo 2016

«#Сторітелінг» та інтерактивна дошка «#INTECH». Як поєднати?

Нещодавно наткнулася на нове для себе поняття «сторітелінг»… А ви вже знайомі з цим терміном?

Як виявилося, це поняття вже не зовсім нове і в освіті означає «викладення навчального матеріалу за допомогою придуманої Вами історії». І як часто буває, більшість нових слів, які до нас приходять, мають американське походження і знавці іноземної мови можуть відслідкувати співзвучність: story (#історія) та telling(розповідь)))

Роз’яснення від «Інтер Системс» щодо нового Закону «Про публічні закупівлі» від 19 квітня 2020 року

Реформи в освіті продовжуються, законодавство змінюється. І квітень місяць 2020 року є характерним прикладом цієї тенденції.

19 квітня 2020 року вступив у дію Закон України «Про публічні закупівлі» в новій редакції та наказ МОН №574 від 29 квітня 2020 з переліком засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів та STEM-лабораторій.

То що ж нового принесли нам ці нові закони? Давайте розбиратися)

Інтерактивна дошка чи інтерактивна панель?

Поставкою інтерактивних дошок я вже займаюся більше 20 років! Перші дошки, які мі постачали, були фірми 3М та GTCO. Вони могли працювати тільки за допомогою великих електронних маркерів і мали велику вагу та ціну!

В сучасному світі вже всі розуміють, що для якісної та високоефективної освіти потрібні інтерактивні засоби навчання, які залучають учнів до процесу навчання та пізнання!

Але постає друге питання: Що краще придбати?

Як організувати дистанційне навчання під час карантину?

Як організувати дистанційне навчання під час карантину?
В наші складні часи карантину тема дистанційного навчання постала особливо актуально! Зараз є багато програм для організації процесу дистанційного навчання та відео конференцій, наприклад таких як Zoom. Але для приготування і проведення яскравого та цікавого уроку окрім програмного забезпечення потрібно ще спеціалізоване обладнання.

Зворотній звязок