Сучасне обладнання для освіти та бізнесу! Інтерактивні дошки

0 800 211 544 дзвінки безкоштовно
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
м. Київ, вул. Є.Сверстюка 19, оф. 830

cooltext344755197632982 1240162222222  240px Instagram logo 2016

Як правильно обрати монітор для ваших потреб?

 

image001.jpg

 Хороший монітор – це надзвичайно важлива складова вашого комп'ютерного обладнання, адже саме на нього ми дивимось, коли працюємо, спілкуємось с друзями, граємо чи дивимось фільми та серіали. Наш домашній монітор – це наше головне вікно у світ технологій. Напрошується думка, що і до вибору екрана треба поставитись якомога відповідальніше. То на що ж саме варто звернути увагу перед тим, як придбати нове «вікно в світ»?

Выбор интерактивной панели исходя из ваших потребностей

Интерактивные панели — это новинка в мире современных технологий, которая набрала популярность не только в бизнес-секторе, но и в сфере образования. Их могут называть по-разному: смарт дисплей, интерактивный дисплей, интерактивная сенсорная панель, led панель … Но суть остается та же. По сути это большой планшет, который помогает сделать свою деятельность интерактивной, то есть более интересной, особенно это необходимо для обучения современных поколений детей, или более функциональнойи эффективной, если мы говорим о бизнесе.  Различные школы и университеты активно используют такие экраны для совершенствования имеющейся в их распоряжении системы обучения. Если вы заинтересованы в приобретении такого устройства, вот несколько факторов, которые вам нужно учитывать, прежде чем вы решитесь купить интерактивную панель.

Два монітори одночасно - необхідність чи примха в сучасній дистанційній роботі?

В наш бурхливий час глобалізації, діджиталізації та постійних епідемій дистанційна робота вже є не винятком чи специфікою певних галузей, а звичною нормою та повсякденною реалією. Проте її новизна все ще залишає чимало простору для оптимізації робочого процесу, і не в останню чергу – робочого місця. Одним з найбільш очевидних варіантів вдосконалення домашнього офісу є встановлення допоміжного монітора. Давайте розглянемо, які переваги має такий устрій, і що саме нам знадобиться для використання двох моніторів одночасно.

Сучасний кабінет хімії. Що нового є для НУШ?

Кожен предмет, який проходять українські школярі в Новій українській школі (НУШ), є по-своєму важливим і заслуговує на максимально ретельний підхід та якомога досконаліше технічне обладнання. Але деякі науки вивчати лише за зошитами та книжками не просто важко, а практично неможливо! Саме до таких предметів належить хімія. Це благородна і точна дисципліна, яка вивчає як найдрібніші клітини мозку, так і виробництво промислових матеріалів.

Зворотній звязок