Сучасне обладнання для освіти та бізнесу! Інтерактивні дошки

0 800 211 544 дзвінки безкоштовно
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
м. Київ, вул. Є.Сверстюка 19, оф. 830

cooltext344755197632982 1240162222222  240px Instagram logo 2016

Сучасна система оповіщення про тривогу для освітніх закладів: особливості та переваги

В місті або області оголошено повітряну тривоги. І люди всередині будівлі, наприклад, школи, про це знають, але ніхто не поспішає евакуюватись. На жаль, повільна реакція на сигнали повітряної тривоги - це занадто поширена проблема. Люди, особливо діти, не сприймають їх серйозно або думають, що у них є час, якого у них немає. Сучасні системи сповіщення про тривогу можуть вирішити цю проблему, оскільки забезпечують людей всередині будівлі своєчасними вербальним попередженнями та інструкціями. Цивільні особи на 75% частіше реагують на голосову команду, ніж на сигнал тривоги з мобільного пристрою через Телеграм або інші додатки та месенджери.

Мікроскопи для навчання: на що звернути увагу при купівлі?

Мікроскопи, як традиційні (монокулярні), так і цифрові, відіграють важливу роль в навчальному процесі. Багато з нас, напевно, використовували мікроскоп у школі або навіть університеті. Це шкільний мікроскоп. Ці інструменти дозволяють учням спостерігати дуже дрібні структури, які важко побачити очима, такі як м'язові тканини, будову клітини або тіла комахи тощо. Вони також надають учням корисний практичний досвід замість того, щоб просто переглядати зображення в підручнику або на екрані. Якщо ви вирішили мікроскоп купити для школи або домашнього навчання, слід звернути увагу на певні важливі характеристик, особливо з урахуванням того, що більшість майбутніх користувачів такого мікроскопа не матиме попереднього досвіду роботи з подібними пристроями.

То що ж потрібно враховувати, якщо Ви стоїте перед вибором мікроскопа?

Як правильно обрати монітор для ваших потреб?

Хороший монітор – це надзвичайно важлива складова вашого комп'ютерного обладнання, адже саме на нього ми дивимось, коли працюємо, спілкуємось с друзями, граємо чи дивимось фільми та серіали. Наш домашній монітор – це наше головне вікно у світ технологій. Напрошується думка, що і до вибору екрана треба поставитись якомога відповідальніше. То на що ж саме варто звернути увагу перед тим, як придбати нове «вікно в світ»?

Выбор интерактивной панели исходя из ваших потребностей

Интерактивные панели — это новинка в мире современных технологий, которая набрала популярность не только в бизнес-секторе, но и в сфере образования. Их могут называть по-разному: смарт дисплей, интерактивный дисплей, интерактивная сенсорная панель, led панель … Но суть остается та же. По сути это большой планшет, который помогает сделать свою деятельность интерактивной, то есть более интересной, особенно это необходимо для обучения современных поколений детей, или более функциональнойи эффективной, если мы говорим о бизнесе.  Различные школы и университеты активно используют такие экраны для совершенствования имеющейся в их распоряжении системы обучения. Если вы заинтересованы в приобретении такого устройства, вот несколько факторов, которые вам нужно учитывать, прежде чем вы решитесь купить интерактивную панель.

Зворотній звязок