Сучасне обладнання для освіти та бізнесу! Інтерактивні дошки

0 800 211 544 дзвінки безкоштовно
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
м. Київ, вул. Є.Сверстюка 19, оф. 830

cooltext344755197632982 1240162222222  240px Instagram logo 2016

Кабінет фізики. Що нового є для НУШ

Новітнє та високоякісне обладнання є дуже бажаним елементом будь-якої класної кімнати Нової української школи, але для сучасного кабінету фізики воно стає справжнім фундаментом. Фізика відрізняється від будь-якого іншого предмета. Щоб зрозуміти її концепції, потрібно вийти за межі книг і традиційного навчання. Ефективне викладання та вивчення фізики передбачає спостереження, поводження з реальними об’єктами та матеріалами та маніпулювання ними. Знання, які діти отримують на уроках, будуть неефективними, якщо вони при цьому не спостерігали за справжніми процесами і не розуміли зв’язок між дією та реакцією.

Сучасний кабінет інформатики

Коли ми чуємо словосполучення «кабінет інформатики», що ми одразу бачимо у своїй уяві? Звісно, в першу чергу це буде шкільний клас з декількома десятками комп’ютерів на столах. Можливо, ви уявите більш сучасний варіант з ноутбуками, які роздають учням на час кожного заняття.

Як обрати інтерактивну дошку?

Стрімкий розвиток освітніх технологій в останні роки швидко змінює традиційні уявлення про навчання. Інтерактивні дошки та проекційні системи поступово стають незамінним шкільним обладнанням.

Інтерактивна дошка допомагає учням досягати успіхів у навчанні, сприяє критичному мисленню та робить навчальний процес цікавим і захопливим.

Проекційні екрани: що треба врахувати перед купівлею та встановленням

Купити проектор - це лише половина проблеми. Він повинен бути ідеально поєднаний з правильним екраном для отримання оптимальної якості зображення.
Існують різні типи екранів для проекторів.

Зворотній звязок