Сучасне обладнання для освіти та бізнесу! Інтерактивні дошки

0 800 211 544 дзвінки безкоштовно
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
м. Київ, вул. Є.Сверстюка 19, оф. 830

cooltext344755197632982 1240162222222  240px Instagram logo 2016

Інтерактивний проєктор Vivitek DW771USTI – ефективний інструмент для навчання в освітньому закладі

Сучасні технології та гаджети заполонили наше життя на стільки, що ми не уявляємо і дня без них. А враховуючи, що сучасні покоління дітей вже народилися посеред цих технологій, вони навіть уявити не можуть, як ми – їхні батьки та дідусі й бабусі – могли без них жити… А наші розповіді про провідні стаціонарні телефони та чорно-білі телевізори дивують їх не менше, ніж сучасні досягнення науки..

СЕНСОРИКА в РОБОТОТЕХНІЦІ: інтерактивний стіл та інтерактивна підлога, робот ПінгПонг, Фотон, Blue-Bot та інші…

Пізнання дитини навколишнього світу, починається із сприйняття предметів і явищ. Пізнання дитиною навколишнього світу за допомогою відчуттів і сприймання створює необхідні передумови для виникнення складніших пізнавальних процесів (мислення, пам'ять, уява).

Розвинена сенсорика — основа для удосконалення практичної діяльності дитини. У дитини формуються уявлення про зовнішні властивості предметів – форма, колір, розмір, розташування в просторі, запах, смак та інші.

 

ЩО ТАКЕ MICRO:BIT від BBC ?

І так, за словами вельми шановної Wiki:

ü micro: bit ( англ . BBC micro bit або micro: bit) - комп'ютер з однією платою ( самодостатній комп'ютер, зібраний на одній друкованій платі, на якій встановлені мікропроцесор, оперативна пам'ять, системи введення-виведення та інші модулі, необхідні для функціонування комп'ютера), розроблений за ініціативою корпорації

Зворотній звязок