Досконалість в дрібницях перевірена часом та більш, ніж 60-ма країнами світу

image009

Досконалість в дрібницях перевірена часом та більш, ніж 60-ма країнами світу

 

Ведеться багато розмов про історію проекційних екранів, їх види і вартість… Тому ми не будемо сьогодні про це говорити. А поговоримо ми про важливіші речі, на які дійсно потрібно звернути увагу і в яких розумієшся тільки тоді, коли вже придбав екран для проектору і мусиш змиритися з вибором…
А розглянемо ми сьогодні проекційні екрани Grandview
Все ж, як показує практика, досвід та походження компанії має значення.
І компанія Grandview, яка працює на ринку проекційнийх екранів з 1998 року і тягне своє коріння з Канади, вже 23 роки підтверджує високу якість своєї продукції, завоювала довіру у всьому світі і презентує широкий модельний ряд, що задовольнить будь-які потреби. І при цьому - має досконалість в дрібницях.
Що ж це за важливі дрібниці?
В першу чергу, від чого залежить якість та чіткість зображення, це полотно.
Щоб максимізувати натягнутість тканини, вибір основних матеріалів дуже важливий, оскільки він повинен витримувати різні рівні температури та вологості внаслідок різного середовища встановлення. Крім того, він повинен витримувати розтягування та володіти антиоксидантними властивостями.
image002

Полотно проекційних екранів Grandview - це склопластиковий матеріал, що не розтягується і є ідеальним вибором. Матово-біла тканина Grandview складається з 4 шарів, а основним опорним шаром є скловолокно вищого сорту. Він має високу стійкість до температури, вогню, вологи, деформації та розтягування з максимальною швидкістю розтягування менше 1%.

Конструкція покрита двома білими та чорними шарами ПВХ, які є антистатичними та не мають запаху. Зовнішня поверхня має технологічні мікроелементи ПВХ, які допомагають створювати та відображати найкращі зображення.

Загальний матеріал також стійкий до цвілі і вільний від вигинів. Широка дифузійна конструкція забезпечує однорідність, як це демонструє кут огляду 160 градусів. Тканина сертифікована всесвітньо відомим Image Science Foundation за її чудові показники.
Спеціальні кріплення в комплекті з проекційним екраном Grandview допомагають виставити ідеальний рівень розміщення. Це спеціальні скоби, які кріпляться до стіни або стелі в приміщенні і дозволяють точно і легко регулювати положення екрану.

 

10022020211

image003

 

ПРОЕКЦІЙНІ ЕКРАНИ РУЧНОГО КЕРУВАННЯ GRANDVIEW

Запатентована функція повільного втягування / самоблокування
Висока функціональність та довговічність
Екрани ручного керування Grandview серії Cyber ​​Manual мають запатентовану функцію повільного втягування / самоблокування, що гарантує високу функційональність та довготривалість користування.

 

МОТОРИЗОВАНІ ПРОЕКЦІЙНІ ЕКРАНИ GRANDVIEW

В комплект входить Інфрачервона Система (ІЧ-система) керування. За допомогою ІЧ-системи управління, максимальна контрольована відстань становить до 12 метрів при + - 30 градусах. Приймальна коробка оснащена механізмом "функції затримки" та "відключення на 2 хвилини", який може привести в дію двигун. Він також має параметри мульти-управління, такі як RS-232 та сухий контакт.

Все це значно полегшує управління екраном та дає змогу викладачеві зосередитися на більш важливих справах в навчальному процесі.

image0053333

В комплект входить окремий спеціальний кабель, з допомогою якого можна під’єднати проектор до проекційного екрану, і який дозволяє автоматизувати керування екраном.

Тобто, коли проектор увімкнено, проекційний екран автоматично опускається. Коли проектор вимикається, проекційний екран автоматично складається.

image033333306

Також мають можливість управління на відстані з допомогою смартфону.
Тобто іншими словами, викладач по дорозі до аудиторії вже може зі свого смартфону підключитися до проекційного екрану і підготувати його до проведення занять, таким чином зекономивши час і зосередившись на навчальному процесі.

image00733333

Офіційний та ексклюзивний представник проекційних екранів Grandview в Україні – ТОВ «Інтер Системс» вже 20 років. З 2001 року продано понад 10 000 проекційних екранів Grandview, з яких обладнано понад 5 000 аудиторій та класів навчальних закладів України.

Тому купити проекційний екран Grandview без посередників можна у нас на сайті в розділі ПРОЕКЦІЙНІ ЕКРАНИ GRANDVIEW.