Сучасне обладнання для освіти та бізнесу! Інтерактивні дошки

0 800 211 544 дзвінки безкоштовно
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
м. Київ, вул. Є.Сверстюка 19, оф. 830

cooltext344755197632982

Інтерактивна дошка чи інтерактивна панель?

Поставкою інтерактивних дошок я вже займаюся більше 20 років! Перші дошки, які мі постачали, були фірми 3М та GTCO. Вони могли працювати тільки за допомогою великих електронних маркерів і мали велику вагу та ціну!

В сучасному світі вже всі розуміють, що для якісної та високоефективної освіти потрібні інтерактивні засоби навчання, які залучають учнів до процесу навчання та пізнання!

Але постає друге питання: Що краще придбати? Інтерактивну дошку чи інтерактивну панель?

70520201

Комплект з інтерактивною дошкою складається з самої дошки, мультимедійного проектору, за допомогою якого формується зображення на інтерактивній дошці, та комп’ютера чи ноутбука, до якого підключається проектор та інтерактивна дошка.

70520202

В залежності від того який проектор використовується, звичайний або короткофокусний, він відповідно розташовується або на стелі, або на стіні безпосередньо над верхнім краєм інтерактивної дошки. Краще використовувати короткофокусний проектор, тому що він розташовується ближче до дошки (відстань приблизно десь 1 м) і не засліплює викладача.

З іншого боку, в школі краще розташовувати проектор на стелі, щоб дітлахи до нього не дотягнулися і не травмувалися. Ще однією перевагою інтерактивної дошки є антивандальна конструкція, яка, навіть при пошкодженні поверхні, не втрачає свою працездатність. Для інтерактивної дошки не потрібно живлення 220В, і тому немає ризику ураження дітей електричним струмом!

70520203

Завдяки тому що сучасні проектори, навіть початкового рівня, мають високий світловий потік, вони можуть працювати у світлих приміщеннях та на інтерактивних дошках великих розмірів.

Також інтерактивну дошку можна використовувати і як звичайну магнітно-маркерну дошку. Писати на ній спеціальними маркерами, що стираються, необхідні замітки на уроці.

Тепер поговоримо про інтерактивну панель. Що ж в ній такого особливого?

Інтерактивна панель – це великий дисплей розміром від 65 дюймів по діагоналі з сенсорним екраном та вбудованим комп’ютером.

70520205

Інтерактивна панель - це достатньо важкий пристрій (вагою від 45 кг). Тому, щоб його повісити у класі, потрібно мати міцну бетонну стіну чи докуповувати підлогову підставку, яка додатково коштує орієнтовно біля 10 000 грн.

Не дивлячись на те, що інтерактивна панель має товсте загартоване скло, поводитись з нею потрібно достатньо обережно.

Інтерактивна панель з вбудованою операційною системою, як правило, має орієнтовну ціну 117 000 грн. та вище, що в чотири рази дорожче, ніж інтерактивний комплект з дошкою, вартість якого починається від 28 000 грн.

Так, до панелі не треба купувати запасних ламп, як до проектору. Але навіть це не компенсує такий великий розрив в ціні між інтерактивною дошкою та інтерактивною панеллю. Хоча, якщо говорити про сучасні проектори, технології не стоять на місці, і сучасні проектори вже мають лампи, які працюють до 15000 годин в економному режимі!

Дуже висока ціна інтерактивної панелі обумовлена тим, що вона має потужний вбудований комп’ютер на процесорі Core i5, який має високу вартість, та багато USB, HDMI, RGB, SPDIF та інших роз’ємів, які в звичайній школі зовсім не потрібні! Не зрозуміло, навіщо інколи треба мати в панелі 6-8 USB портів версії 3.0.

Таким чином, на мою думку, інтерактивні дошки, на даний час, - це кращий вибір для освіти в сучасних умовах жорсткого фінансування та розумних витрат державних коштів!

Авто: експерт в області інтерактивного обладнання,

Євгеній Садовников.

Зворотній звязок