DFRobot - це високотехнологічна компанія, яка спеціалізується на розробці та виробництві передових електронних пристроїв та робототехнічних рішень. Заснована в 2008 році, DFRobot невпинно працює над створенням продуктів, що відповідають найвищим стандартам якості та інновацій.

 

DFRobot (ДФ Робот) - це високотехнологічна всесвітньо відома компанія, яка спеціалізується на розробці та виробництві передових електронних пристроїв та робототехнічних рішень. Заснована в 2008 році, DFRobot невпинно працює над створенням продуктів, що відповідають найвищим стандартам якості та інновацій.

Асортимент компанії включає в себе широкий вибір сенсорів, модулів, робототехнічних компонентів та навчальних платформ, які дозволяють як професіоналам, так і любителям електроніки втілювати свої ідеї в реальність.

   

 

DFRobot(ДФ Робот)  прагне до того, щоб споживачі отримували тільки найкращі та найновітніші рішення для своїх проєктів.

image008

 

 

Уявіть собі! З допомогою модулів, датчиків та дисплея ДФ Робот можна створити інтелектуальну систему візуалізації сільського господарства та змоделювати моніторинг і покращення середовища росту сільськогосподарських культур у сучасному сільському господарстві!

 

Окрім цього, перевагою компанії є те, що вона пропонує не лише високотехнологічні товари і рішення для освіти, а й методичні рекомендації і вже готові розробки з використанням обладнання, деталей DFRobot (їх можна переглянути та завантажити при необхідності на сторінках відповідних товарів).

Компанія «Інтер Системс» є офіційним представником DFRobot в Україні. Тому в комплекті з товаром пропонує методичні рекомендації та інструкції українською мовою для створення готових проектів з допомогою обладнання DFRobot.

Наприклад, для Набору винахідника для STEAM-кабінету "Boson Inventor Kit" пропонуємо в комплекті готові проекти, які можна створити з допомогою деталей даного набору:

EP01 Чи може робот вболівати за нас?

EP02 Як зробити вуличний ліхтар розумним?

EP03 Як зробити електричний вентилятор, який змінює швидкість?

EP04 Як лампа стає розумною?

EP05 Як побудувати факел своїми руками?

EP06 Чи можемо ми зберігати свій голос у коробці?

EP07 Як підготувати коробку з сюрпризами?

EP08 Як зробити блискучу корону?

Всі інструкції створення неймовірних проектів розміщені на сторінках відповідних товарів ДФ Робот.

В асортименті компанії представлені і доступні для замовлення такі товари:

 

 

image012

 

 

Набір винахідника для STEAM-кабінету «Boson Inventor Kit» (DFRobot)

DFRobot Boson Kit - це набір електронних будівельних блоків без кодування для винахідників, STEM-викладачів та механіків-аматорів.

Набір Boson Inventor складається з и37 модулів, в тому числі 7 вхідних модулів, 6 приводів, 18 функціональних та 6 силових модулів (для детальної інформації ознайомтесь із комплектом доставки).

Товар на сайті
 

Науковий набір для STEAM-кабінету «Boson Science Kit» (DFRobot)

Науковий набір Boson - це набір цифрових інструментів для наукових досліджень, з якими юні вчені можуть створити власну STEM-лабораторію.

Науковий набір Boson пропонує дітям:
8 наукових датчиків для фізики, хімії та біології.

Товар на сайті

 

image014

 

 image016

 

 

Набір для початківців «Boson Coding Starter Kit» (micro:bit) (DFRobot)

Даний набір розроблений для простого і комфортного навчання програмуванню за допомогою контролера, що став дуже популярним, BBC micro: bit і фішки від DFRobot - модулів Boson. Модулі Boson відрізняються від звичної нам периферії тим, що вони не потребують пайки - все модулі Plug-and-Play, легко підключаються через Lego-кріплення і магнітний тримач без застосування пайки.

Товар на сайті
 

Робот для програмування «Micro:Maqueen» (micro:bit) (DFRobot)

Робоплатформа "Maqueen" - ідеальна іграшка для дітей, які починають вивчати робототехніку. Його можна змусити робити що завгодно, перетворюючи думки і ідеї в програми. Більш того, щоб додати ще більше можливостей в Maqueen додано багато датчиків, які підтримують взаємодію звуку, світла, об'єктів або навіть бездротового сигналу.

Товар на сайті

 image018

 

 image020

 

Додатковий комплект деталей для робота «Maqueen» (DFRobot)

Включає набір механічних деталей, які можуть перетворити Maqueen на вантажник, транспортер, бульдозер та жука. Цей комплект містить усі запасні частини, такі як металевий сервомотор, механічні деталі, гвинти тощо. Після простої інсталяції ваша машина Maqueen Plus готова до роботи!

Товар на сайті
 

Робот для програмування «Maqueen Plus» (DFRobot)

Maqueen Plus- робот для програмування Гарантія: 12міс. Maqueen Plus- робот для програмування.

Maqueen Plus, випущений DFRobot, - це робот для навчання програмування в початкових та середніх школах.

Товар на сайті

 image032

 

 

Більше товарів на сайті