Компанія «Інтер Системс» підписала контракт і стала офіційним дистрибютором  в Україні інтерактивних панелей компанії "Optoma". "Optoma" є провідним постачальником візуальних рішень, який обслуговує партнерів і клієнтів у всьому світі з 2000 року.

Вже на складі!


Компанія «Інтер Системс» підписала контракт і стала офіційним дистрибютором  в Україні інтерактивних панелей компанії "Optoma" 

https://www.optomaeurope.com/ .

partnership Optoma MozaBookінтерактивні панелі

"Optoma" є провідним постачальником візуальних рішень, який обслуговує партнерів і клієнтів у всьому світі з 2000 року.

Тепер в асортименті «Інтер Системс» представлені дві моделі інтерактивних панелей розміром екрану  65 та 75 дюймів.

ВЖЕ НА СКЛАДІ!

УВАГА! АКЦІЯ!

В комплект з інтерактивними панелями OPTOMA входить оплачена ліцензія на інтерактивне програмне забезпечення mozaBook українською мовою на 1 рік.

 image004

mozaBook В КОМПЛЕКТІ

Інтерактивне освітнє програмне забезпечення для вчителів

Зв'яжіться з нашими експертами, і вони підберуть для вас оптимальний варіант рішення та зареєструють безкоштовний доступ до ПЗ MozaBook на 1 рік: 

Моб.тел.: (066) 744-94-76
(067) 725-20-21 - Viber
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

 

 

 

 

 

Детально про MozaBook - https://ua.mozaweb.com/uk/mozabook

 image010

Тепер розглянемо особливості інтерактивних панелей Optoma:

- Інтерактивна панель 3651RK (65 дюймів) детальніше на сторінці товару

- Інтерактивна панель 5752РК (75 дюймів) детальніше на сторінці товару

 

Інтерактивна панель 3651RK (65 дюймів)

image003

Інтерактивні сенсорні панелі Optoma Creative Touch 3 Series 65"

Надійна спільна робота, широкі можливості варіантів підключення та функціональний дизайн. Поєднуючи в собі новітні технології та оснащений всім необхідним для класної кімнати або бізнес-простору, серія Creative Touch 3 забезпечує весь функціонал та продуктивність для творчості, навчання та спільної роботи.

Легкий доступ до портів HDMI та USB на передній панелі. Для швидкого та легкого бездротового підключення Optoma TapCast Pro дозволяє обмінюватися контентом із пристроїв Windows, iOS, macOS, Chrome або Android до чотирьох користувачів одночасно.

Прості у використанні IFPD також роблять уроки цікавішими завдяки вбудованим інструментам для спільної роботи, таким як голосування, де вчителі можуть миттєво збирати цінні відгуки.

Оснащений слотом OPS і з можливістю завантаження оновлень OTA, сенсорний дисплей розрахований на майбутнє, навіть якщо ваші вимоги зміняться в світі сучасних технологій, що постійно змінюється. (OPS продається окремо).

 

Інтерактивна панель 5752РК (75 дюймів)

image005

Creative Touch 5-Series 75" Інтерактивний плоский дисплей преміум-класу

Створи. Підключися. Навчай. Технологія під керівництвом вчителя

Інтерактивні дисплеї Optoma розроблені, щоб ідеально відповідати потребам викладачів і студентів. Прислухаючись до вчителів і збираючи відгуки клієнтів, Optoma створює рішення, які усувають складні бар’єри, з якими сьогодні стикаються вчителі. Результат: інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення, зручне для користувача, щоб працювати в гармонії з вашим способом навчання.Твори. Підключися. Навчай.

Творчий обмін легко здійснюється за допомогою вбудованих інструментів для анотацій, які сприяють співпраці в класі. Розроблений для гібридної роботи - Creative Board забезпечує розумну співпрацю та функції підключення для будь-якої класної кімнати.

Працюйте одночасно. Кілька команд або окремих людей можуть працювати разом із двох окремих місць у режимі реального часу. 

 

Якщо коротко розглянути особливості, то пропонуємо звернути увагу на:

  1. 1. Розширені можливості роботи у команді. Набір інструментів для спільної бездротової інтерактивної роботи TapCast Pro
  2. 2. Передова сенсорна технологія. Розпізнавання торкання стілусу та пальців для бездоганної роботи
  3. 3. Режим роботи з двома програмами. Одночасний запуск двох програм на екрані
  4. 4. Безпечний та надійний перегляд. Захист від відблисків і відбитків пальців, синій світлофільтр та захист від мерехтіння сертифіковано загальновизнаним стандартом TUV (сертифікація низького рівня синього світла)

Якщо Ви бажаєте купити інтерактивну панель OPTOMA, зверніться до наших менедежрів за контактами.