Польська IT-компанія BeCreo випустила на ринок розвиваючих настільних ігор 4 нові серії ігор для навчання програмуванню: "Золоте місто", "Еко-місія", "Цифрова планета" та "Водяні лабіринти".

Нагадаємо, що раніше польська IT-компанія BeCreo випустила кілька варіантів гри для навчання програмуванню від 6 до 12 років. Ця навчальна настільна гра набрала високої популярності в інших країнах як в навчальних закладах, так і в...

Польська IT-компанія BeCreo випустила на ринок розвиваючих настільних ігор 4 нові серії ігор для навчання програмуванню: "Золоте місто", "еко-місія", "Цифрова планета" та "Водяні лабіринти".

 НАСТІЛЬНА ГРА 2

 

 

            image012

Нагадаємо, що раніше польська IT-компанія BeCreo випустила кілька варіантів гри для навчання програмуванню від 6 до 12 років. Ця навчальна настільна гра набрала високої популярності в інших країнах як в навчальних закладах, так і в домашньому використанні.

Це гра, яка поєднує в собі розваги та вивчення основ програмування. Гра поєднує в собі настільну гру з додатком. Діти вивчають ази програмування, розвивають логічне мислення разом із доброзичливим прибульцем Скотті.

image001  image016 
 image018  image019

Для навчальних закладів (шкіл і садочків) компанія пропонує ось такі три варіанти ігор. Хоча, насправді, їх можна придбати і для домашнього користування.

 Скотті Гоу! Старт  Скотті Гоу! Лабіринт Скотті Гоу! Еду 
 image017  image020  image021

 31 картонна плитка

Детальніше

 57 картонних плиток

Детальніше

179 картонних плиток

Детальніше 

Для домашніх користувачів компанія BeCreo пропонує комплект Скотті Гоу! Хом (Scottie Go! Home)

 image022

Скотті Вперед! це інноваційний набір настільної гри та мобільного додатка для програмування для дітей віком від 6 років. Гра містить 179 картонних плиток, 60 квестів зростаючої складності. 

Детальніше

Більш детально про неї можна прочитати в статті Вчися Легко Кодувати Вдома Із Скотті Гоу Хом (Scottie Go Home)

Перелічені ігри доступні для замовлення на нашому сайті.

Але компанія BeCreo постійно рухається вперед, і сьогодні поговоримо про новинки, які вона випустила на ринок настільних ігор для навчання.

 Скотті Гоу Нові серії Ігор

Тепер доступні ще 4 нові комплекти ігор:

 

Скотті Вперед! Кодування-Пригоди «Цифрова Планета»

image025

Розшифруйте паролі та відкрийте секретні двері

Скотті потрапляє на, здавалося б, безлюдну планету стародавньої цивілізації, де він знаходить покинуте обладнання… це бінарний комп’ютер! Гравці вивчають двійковий код і відкривають логічні ворота. Вони допомагають Скотті зарядити його автомобіль, розшифрувати всі паролі та відкрити секретні двері. Куди вони його ведуть? Гравці дізнаються про це після виконання всіх квестів. 

 

Скотті Вперед! Кодування-Пригоди «Еко-місія»

image027

Збережіть зелену кулю, навчившись сортувати сміття


Скотті прибуває на прекрасну зелену планету, повну дерев і квітів. Він дізнається, що планета похована в смітті. Скотті скликає мешканців і закликає їх разом прибирати. Гравці допомагають їм очистити планету та дізнаються все про сортування сміття та захист навколишнього середовища. Лише якщо вони приберуть усе це сміття, Скотті зможе продовжити свою програмістську подорож.

 

Скотті Вперед! Кодування-Пригоди «Золоте місто»

image032

 

Пригоди в Стародавній Цивілізації


Гравці зустрічають Скотті, коли після приземлення на далекій планеті він стоїть перед величезними дверима в стару шахту. Всередині виблискує золото, але мешканці, здається, цим не користуються. Використовуючи телепорти та забуті ваги, Скотті допомагає видобувати й обробляти золото для виробництва сучасних процесорів. Гравці допомагають Скотті зібрати достатньо золота, щоб створити процес для його космічного корабля. Щоб він міг безпечно продовжити свою космічну подорож.

 

Скотті Вперед! Кодування-Пригоди «Водні лабіринти»

image034

Рятувальна місія за допомогою азбука Морзе


На затопленій чужій планеті Скотті впізнає табличку SOS, складену з каменів. Ледве знаходить сухе місце для посадки. Чи вдасться Скотті зв'язатися з жителями за допомогою телеграфу та азбуки Морзе? Гравці планують рятувальну операцію з доставки телепортів на моторних човнах і допомоги мешканцям повернутися на сушу. Вони вивчають основи азбуки Морзе, щоб продовжити кодування пригод зі Скотті.

 

Ви все ще вагаєтеся? Тоді це відео точно для Вас!

...

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ МОЖНА за контактними даними:

Моб. тел: (099) 735-25-14 - Viber

E-mail.: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Або з допомогою ФОРМИ ЗВОРОТНЬОГО ЗВЯЗКУ на нашому сайті.

«Інтер Системс» - є офіційним представником компанії  BeCreo на території України!