Що спільного мають між собою домашній кінотеатр, шкільний клас, аудиторія університету та офісна конференц-зала? Мабуть, найочевидніша відповідь – це проекційний екран. І від правильного вибору цього невід’ємного елемента візуалізаційних систем значною мірою залежить кінцева якість зображення, комфорт перегляду і навіть технічна можливість втілення того чи іншого варіанта інсталяції.

 

Що спільного мають між собою домашній кінотеатр, шкільний клас, аудиторія університету та офісна конференц-зала? Мабуть, найочевидніша відповідь – це проекційний екран. І від правильного вибору цього невід’ємного елемента візуалізаційних систем значною мірою залежить кінцева якість зображення, комфорт перегляду і навіть технічна можливість втілення того чи іншого варіанта інсталяції.

Але який саме екран обрати, коли на ринку доступні безліч різних брендів та моделей? Відповідь на це питання вже набагато менш очевидна. Та все ж давайте спробуємо наблизитись до неї.

Для цього ми розглянемо перевірений часом австрійський бренд AV Stumpfl та з’ясуємо, в чому полягають переваги та особливості проекційних екранів цього виробника.

Дизайн без назви 6

Історія компанії

Спочатку трохи про саму компанію. AV Stumpfl заснував талановитий австрійський винахідник Рейнхольд Штумпфль понад 40 років тому. З того часу його невелике підприємство зростало та розвивалось, і на сьогодні є всесвітньо визнаним виробником проекційних екранів не лише для офісів або віталень, а й для масштабних комерційних інсталяцій та видовищних шоу.

image002    image004

Різноманіття опцій та універсальність

AV Stumpfl пропонує не просто моделі екранів з дещо різними характеристиками – їхні серії суттєво відрізняються між собою і таким чином дозволяють підібрати проекційний екран для будь-яких обставин та цільового призначення.

Мобільні проекційні екрани – зручне портативне рішення, для експлуатації якого вистачає однієї людини. Тому такий мобільний екран чудово підходить для шкіл та інших освітніх закладів. Вчитель зможе швидко розгорнути екран та розпочати урок з використанням проектора, а також без зайвих труднощів переміщувати екран між приміщеннями. Мобільний екран стане в нагоді і в офісі для оперативного проведення презентацій, демонстрацій, брифінгів тощо. І все це без втрати якості зображення.

Стаціонарні проекційні екрани – Стаціонарна опція переважно для великих приміщень, в яких проектор використовується регулярно, а чітке зображення є пріоритетом. До інших переваг належать рама з надійного алюмінієвого сплаву, стильні дизайні під будь-який інтер’єр та широкий вибір волокна. Встановіть такий екран в аудиторії, музеї, театрі, виставковій залі – і ви надовго вирішите своє екранне питання.

Рулонні проекційні екрани – Рулонні екрани можна зручно та швидко згортати та розгортати в корпус, коли вони не використовуються. Чудово підходять для інсталяції на стелі або стіни. Можливість сховати екран стане в нагоді тим, хто регулярно користується проектором в одному й тому самому приміщенні, але бажає зберегти простір або вберегти екран від пошкоджень (наприклад, в класній кімнаті, де постійно перебувають діти), коли в ньому немає потреби.

Екрани, виготовлені на замовлення – якщо у вас є дуже конкретні або специфічні вимоги стосовно розміру, форми, встановлення тощо, можливо, варто замислитись про індивідуальне замовлення екрану з урахуванням всіх ваших потреб.

image006

AV Stumpfl пропонує навіть таку можливість, оскільки має декілька десятиліть досвіду роботи з найвибагливішими клієнтами в різноманітних обставинах. Їхні фахівці найкраще знають межі можливого в технічній сфері і готові дійти до цих меж, якщо у вас виникла така необхідність.

Так, екран у формі кота, потрібної букви, арки чи пончика – все це можливо з AV Stumpfl!

image008   image010
 image012  image014

Висока якість, дешеве обслуговування.

В екранах AV Stumpfl використовуються лише якісні довготривалі матеріали, а самі екрани виробляються в Австрії. Компанія встановила для себе настільки високі стандарти, що була змушена розробити власне обладнання, оскільки вже наявні альтернативи не відповідали цим стандартам. Ретельне високоякісне виробництво означає довгу службу, відсутність поломок та необхідності обслуговування і ремонтів, тому як наслідок – економію коштів. Але якщо у вас все ж виникли ті чи інші проблеми з екраном - AV Stumpfl має службу технічної підтримки, яка завжди готова допомогти.

Новітні технології

Технологія SHIFT

Революційні опорні стійки із системою SHIFT дозволяють одній людині легко врегулювати висоту мобільного проекційного екрану без необхідності його розбирання. Стійки SHIFT можуть використовуватись у будь-якому мобільному проекційному екрані AV Stumpfl. Щоб відрегулювати висоту екрана, необхідно перемістити його  у потрібне положення, розпочавши з нижньої частини.

image016

Опорні стійки SHIFT автоматично блокуються. Для переміщення рами рекомендуємо використовувати механізм зчеплення, який запобігає опусканню.

image018   image020

FullWhite

Ви колись уявляли собі невидимий проекційний екран? Жодної рами. Жодних зайвих елементів. FullWhite буквально підвішує зображення у повітрі. Ідеальний дизайн цього продукту дуже популярний в інсталяціях, де екран потрібно підвісити. Одна з його особливостей - це безліч різноманітних варіантів кріплення. Декілька проекційних екранів FullWhite також можуть бути з'єднані для створення проекційних інсталяцій у вигляді стін або кубів. FullWhite може бути виготовлений на замовлення з будь-яким співвідношенням сторін.

image022

QuickMount

QuickMount - це універсальний кронштейн для кріплення, призначений для всіх варіантів монтажу на стіну або на стелю, а також для кріплення в прихованих і важкодоступних місцях.

Система Inline

INLINE – стильне та зручне місце зберігання вашого проекційного полотна. Може бути виготовлена як у стандартному розмірі, так і на замовлення. Високоякісний стаціонарний проекційний екран повинен відповідати безлічі критеріїв: зображення, що проектується, має бути великим, чітким і ефектним, а коли екран не використовується, він повинен бути невидимим. Саме тому система INLINE повністю втягує нижній край екрана – він зникає в кожусі і зливається з ним.

image024

VarioClip

VarioClip - рамна система без отворів для кріплення полотна. Кожен, хто працює в індустрії розваг, і хто хоча б раз встановлював мобільний проекційний екран, знає про труднощі встановлення проекційного полотна холодною зимою, тому що воно стає занадто щільним, або в літню спеку, коли полотно занадто вологе. З VarioClip полотно кріпиться до рами за допомогою гачків QuickClip, які максимально спрощують роботу. Це технологічно просунута система для мобільних проекційних екранів з модульною рамною системою, розроблена і вироблена лідерами ринку з 40-річним досвідом.

image026

Затиск EasyFly

Затиск EasyFly був розроблений спеціально для підвісу екрану, його головна особливість – гнучкість. Цей затиск із болтом може бути швидко і просто прикріплений на будь-якій ділянці рами проекційного екрану. Болт прикріплює затиск до профілю, надаючи можливість професійного кріплення.

image028

Драпірувальна система

Універсальна та переносна драпірувальна система може використовуватися як ширма, щоб відокремити зону управління або змінити дизайн кімнати. Декілька елементів з'єднані з телескопічною системою для різних декоративних цілей без додаткових інструментів. Декоративні матеріали кріпляться за допомогою застібок на липучці.

Підставки для зручної збірки

За допомогою додаткових підставок для монтажу можна легко прикріпити опорні стійки до проекційного екрану. За допомогою 4-х підставок з круглого металевого стрижня, гвинти-баранчики можуть бути прикручені вручну однією людиною без підтримки рами та опорних стійок у спеціальному положенні.

image030

Екрани AV Stumpfl

Як ви могли переконатися, екрани ідеально підійдуть для тих, хто цінує не лише безпосередню якість зображення, а й високий рівень збірки та матеріалів, або прагне додаткової зручності та гнучкості можливих варіантів встановлення та кріплення.

Якщо побачили у собі саме такого покупця – ознайомитись з асортиментом екранів AV Stumpfl можна на сайті виробника https://avstumpfl.com/ , а реалізувати свої найнестандартніші ідеї та замовити такий екран можна в нашій компанії "Інтер Системс" зручним для вас способом.