Вітайте нового партнера «Інтер Системс» - компанію AVER та її новітню продукцію на ринку України – професійні поворотні камери та камери для автоматичного стеження для дистанційного навчання та якісних бізнес-зустрічей та переговорів онлайн.
Трансляція та запис ще ніколи не були такими простими! Камери AVer з автоматичним відстеженням і прямою трансляцією PTZ дозволяють ...

 

Вітайте нового партнера «Інтер Системс» - компанію AVER та її новітню продукцію на ринку України – професійні поворотні камери та камери для автоматичного стеження для дистанційного навчання та якісних бізнес-зустрічей та переговорів онлайн.

AVer Europe 

AVer

Трансляція та запис ще ніколи не були такими простими! Камери AVer з автоматичним відстеженням і прямою трансляцією PTZ дозволяють будь-кому ідеально знімати приголомшливий контент, не залучаючи професійного аудіотехніка, заощаджуючи час, енергію та гроші користувачів. Завдяки високоякісній точності, що відповідає ринковим стандартам, і вдосконаленій технології націлювання, яка сумісна з роздільною здатністю Full HD, ці інновації є ідеальним рішенням для потреб освітніх організацій, медичних закладів, підприємств і молитовних будинків у відеозйомці. Користувачі отримують безпрецедентну якість зображення та дистанційне керування відстеженням за допомогою інтуїтивно зрозумілого веб-інтерфейсу користувача, а провідна в галузі технологія автоматичного відстеження штучного інтелекту AVer використовує розпізнавання облич і аналіз зображень, щоб стежити за доповідачами по всьому класу, аудиторії чи сцені. Ця функціональність зручно позбавляє викладачів від необхідності носити додаткові пристрої. Легко залучайте свою аудиторію за допомогою високоякісного зображення та плавного руху PTZ, що допоможе вам чітко спілкуватися з вашої унікальної точки зору.

ДЛЯ ОСВІТИ

для ефективного дистанційного навчання

Професійні поворотні камери AVer спеціально розроблені для дистанційного навчання та запису лекцій і ідеально підходять для будь-якого навчального середовища. Інтегровані функції прямого мовлення та потокового передавання в поєднанні з унікальною технологією автоматичного відстеження дозволяють вам фіксувати кожну важливу деталь і ділитися лекціями в режимі реального часу. Студенти можуть звільнитися від традиційного класу, підключаючись один до одного або беручи участь у класі дистанційно та доступно. Крім того, з нашою безкоштовною програмою CaptureShare, вчителі можуть стати знаменитостями в Інтернеті або користувачами YouTube за допомогою прямих трансляцій, записів і анотацій для створення насиченого та чудового вмісту. AVer втілює ваші мрії про дистанційне навчання!

ДЛЯ БІЗНЕСУ

для ділового спілкування

Авер бізнес

Відчуйте нові можливості співпраці

Світ постійно змінюється, як і робоче місце. Успіх приходить завдяки випередженню та наявності необхідної підтримки. Залишайтеся на передньому краї та прийміть абсолютно новий стиль роботи з AVer.

   

Зменште свої витрати

Будьте ефективнішими, усунувши свої явні та неявні витрати, легко зустрічаючись зі своїми співробітниками, колегами та клієнтами в одному зручному місці.

 

Покращуйте співпрацю

Люди не спілкуються просто розмовою. Насправді 93% усього спілкування є невербальним. Переконайтеся, що не нехтує невід’ємною частиною вашої розмови з особистим спілкуванням у реальному часі. Зміцнюйте довіру, зменшуйте плутанину та підвищуйте ефективність спілкування зі своєю командою та клієнтами.

Насолоджуйтесь екологічним досвідом

Проста зміна може мати велике значення. Скоротіть час у дорозі та знайте, що ви змінюєте ситуацію. Давайте працювати разом і зменшити наш вуглецевий слід, щоб зробити наш світ зеленішим.

 

 

Доступ до ваших кадрових ресурсів

Відеоконференції дозволяють проводити багатосторонні зустрічі по всьому світу, що дає вам недорогий, простий і зручний спосіб зібрати всіх незамінних співробітників одночасно.

 

 

 

PTZ Камера Aver DL10 

Камера для дистанційного навчання з функцією відстеження на основі штучного інтелекту.dl10

download.png

 PTZ Камера Aver DL30

Камера для дистанційного навчання з функцією відстеження на основі штучного інтелекту.