Лампа BenQ Clip ScreenBar Black – сучасна світлодіодна лампа для освітлення монітору.


Світлодіодна декстоп лампа BenQ ScreenBar з функціями автоматичного затемнення та зміни відтінку, яка розташовується на моніторі та під’єднується до USB.

image040

Світлодіодна декстоп лампа BenQ ScreenBar з функціями автоматичного затемнення та зміни відтінку, яка розташовується на моніторі та під’єднується до USB.

 Лампа BenQ Clip ScreenBar Black  Лампа BenQ Clip ScreenBar Black 8 Лампа BenQ Clip ScreenBar Black 7 

  • - Заощаджуйте цінний простір на столі за допомогою спеціально розробленої кліпси, яка поміщається практично на будь -якому моніторі.
  • - Асиметричний оптичний дизайн, що виключає відбивні відблиски на екрані, лише освітлюючи стіл.
  • - Регульована колірна температура та автоматичне затемнення за допомогою вбудованого датчика світла, що забезпечує найкраще освітлення.

Живлення через USB
Ніяких додаткових дротів, лише USB

image076

Лампа декстоп ScreenBar може живитися через будь-який вихід USB незалежно від того, чи то комп’ютер, зарядний пристрій телефону або ж портативний акумулятор. Після ввімкнення ScreenBar відновить останні налаштування яскравості та колірної температури, щоб ви могли швидко повернутися до роботи!
Після ввімкнення ScreenBar відновить останні налаштування яскравості та колірної температури, щоб ви могли швидко повернутися до роботи!

* Якщо використовується зарядний пристрій телефону або портативний акумулятор, переконайтеся, що вихідна потужність складає 5 В, і постачається принаймні 1 А.
* Для живлення лампи використовуйте лише USB-кабель, що йде в комплекті. Використання будь-якого USB-кабелю може спричинити несправність.