Компанія «BenQ» - партнер «Інтер Системс» в 2021 році вивела на ринок нову серію проекторів BenQ – серія 560 (MS560, MX560 MW560). Багатоцільові проектори для будь-якої ситуації.

Компанія «BenQ» - партнер «Інтер Системс» в 2021 році вивела на ринок нову серію проекторів BenQ – серія 560 (MS560, MX560 MW560).

Багатоцільові проектори для будь-якої ситуації

 image021

Чим же краща дана серія за попередню?

Якщо говорити коротко, то в порівнянні з попередніми серіями потужність даних проекторів збільшилася до 4000 ANSI люмен (раніше 3600 ANSI люмен), зріс час роботи лампи в стандартному режимі – 6000 годин та в економному – 12 000 годин, що не може не радувати!

Корекція трапеції збільшилася до 40 градусів (раніше була 30 градусів) та стала автоматичною. Спроектуйте зображення з будь-якого кута та отримайте ідеальне зображення в квадраті за допомогою автоматичного вертикального трапецеїдального спотворення Це швидко усуне розмиті зображення і ви зможете без затримки перейти до суті зустрічі.

Зросла потужність динаміків до 10Вт (в порівнянні з минулими – 2 Вт). Тепер з новим звуком Ви зможете відчути справжній драйв при перегляді відео!

В даних моделях застосовується нова технологія Crystal-Sharp Clarity – встановлені найкращі точні скляні лінзи для кристально-різкої чіткості.

Варто зауважити, що компанія BenQ використовує лише високоякісні скляні лінзи, щоб мінімізувати хроматичну аберацію, забезпечуючи довготривалу якість зображення з надзвичайною чіткістю.

image022

Також зверніть увагу на ексклюзивні кольорові режими, які відповідають вашим потребам.


image023

image007 image009

Режим презентації

Призначений для презентацій з яскравими кольорами. У цьому режимі яскравість підкреслюється відповідно до кольорів ПК та ноутбуків.

Інфографічний режим

Чудово підходить для детальної демонстрації тексту та графіки інфографіки завдяки високій яскравості та кращій градації кольорів.

Режим перегляду даних
Перегляньте свої звіти за допомогою режиму перегляду даних. Його підкреслена контрастність і чіткість пришвидшують ваші зустрічі та процес вироблення стратегії

 Економте енергію, економите робочу силу з допомогою зручних функцій та доповнених елементів!

image013 image015 image017 image019

Кенсінгтонський замок


Інтерфейс замка Kensington, призначений для захисту настільних проекторів, забезпечує „фізичну” безпеку.

Датчик накопичення пилу


Відмовляється від накопичення пилу, підвищуючи довговічність пристрою і, отже, зменшуючи витрати на обслуговування.

Режим SmartEco


Заощадження до 70% потужності лампи протягом терміну служби лампи до 15000 годин.

Енергозбереження


Автоматичне вимкнення вимикається для економії енергії після того, як проектор не виявляє жодного вхідного сигналу протягом 20 хвилин. (Цим також можна керувати за допомогою OSD)

І головне – при всіх нових перевагах – ціна залишилася на тому ж рівні!

BenQ серія 560

Переглянути повний асортимент проекторів BenQ