У зв'язку із закриттям шкіл через COVID-19 ми прямо зараз пропонуємо унікальну можливість для учнів та вчителів. Ми знаємо, що вчителям зараз дуже важко: вони намагаються допомогти

 

160420201

160420202

160420203

У зв'язку із закриттям шкіл через COVID-19 ми прямо зараз пропонуємо унікальну можливість для учнів та вчителів. Ми знаємо, що вчителям зараз дуже важко: вони намагаються допомогти своїм учням пристосуватись до навчання вдома і в той же час самі займаються організацією онлайн-уроків. Саме тому ми вирішили надати безкоштовний ПОВНИЙ ДОСТУП для всіх закритих шкіл.

З повним доступом до гри для навчання кодуванню CodeMonkey ви можете давати своїм учням завдання з кодування та відстежувати їхній прогрес вдома, що гарантує максимальну ефективність дистанційного навчання. Якщо ви навчаєте дистанційно, то можете подати запит на отримання БЕЗКОШТОВНОГО ДОСТУПУ до контенту CodeMonkey, поки школи не відкриються.

Якщо ви зацікавились, натисніть кнопку нижче, щоб надіслати форму, і ми заплануємо дзвінок та надамо вам безкоштовний доступ, яким можна буде користуватися, поки триватиме карантин.

image007