Сучасне обладнання для освіти та бізнесу! Інтерактивні дошки

0 800 211 544 дзвінки безкоштовно
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
м. Київ, вул. Є.Сверстюка 19, оф. 830

cooltext344755197632982 1240162222222  240px Instagram logo 2016

Увага! Гра для навчання програмуванню Scottie Go Dojo від BeCREO Technologies має безкоштовний доступ!

70420201

МИ ВСІ В ЦЬОМУ РАЗОМ - ВІРУС НЕ ЗУПИНИТЬ ОСВІТУ!
Шановні друзі та клієнти BeCREO Technologies та компанії «Інтер Системс» (офіційний представник BeCREO в Україні) хочемо розповісти, що ми робимо, щоб допомогти школам та друзям Scottie в ці важкі часи.
Школи у всьому світі змушені закриватись, але освітні установи і вчителі роблять все можливе, щоб продовжувати навчання. Ми хочемо підтримати ці титанічні зусилля.
«Інтер Системс» пропонує від компанії BeCREO Technologies (Польща) унікальні ігри для навчання програмуванню дітей від 6 до 12 років Scottie Go!.

Як грати в ігри Scottie Go На BETT Show у Лондоні на початку цього року BeCREO Technologies запустила версію Scottie Go! Dojo. Цей новий додаток розширює навчальні можливості, що створює гра для навчання програмуванню Scottie Go! Edu. Це безпечний освітній інструмент, що відповідає загальній навчальній програмі і розроблений переважно для учнів початкових класів.
Нагадуємо, що Scottie Go Edu – це не просто настільна гра для навчання. Це гібридне рішення, що поєднує картонні плитки з QR-кодами та безкоштовний додаток, що можна встановити на будь-якому гаджеті (смартфон/планшет/ноутбук/ПК, що має камеру). Завдяки такому поєднанні діти можуть використовувати свої смартфони чи планшети не лише для гри, а й для навчання основам програмування вдома чи в Новій Українській Школі.

Зазвичай версія Dojo продається як пакет ліцензій і вимагає фішки, які використовуються у грі для навчання програмуванню Scottie Go! Edu.
Ми вирішили зробити ДОДАТОК ДОСТУПНИМ БЕЗКОШТОВНО, додавши при цьому спеціальну безкоштовну функцію до Scottie Go! Dojo, яка дозволить учням та вчителям надрукувати вдома спеціальний набір фішок, а також використовувати всі функції додатку Scottie Go! Dojo.

image008

Все, що вам потрібно зробити - це:

1. отримати ліцензійний код на Scottie Go! Платформа та Scottie Go! Додаток Dojo,
2. після чого роздрукуйте кодування плитки з паперу (зверніть увагу: паперові плитки будуть відрізнятися від картонних плиток в наших іграх) з нашого веб-сайту
3. розпочніть ефективне дистанційне навчання зі своїми учнями чи домашньою програмою навчання дітей

Щоб отримати ліцензійні ключі, просто зв'яжіться з офіційним представником компанії BeCREO в Україні – компанією «Інтер Системс».
На електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. напишіть запит , вказавши кількість ліцензійних ключів, які ви хочете розповсюдити у своїх школах чи районах.
Кожен ліцензійний ключ дозволяє генерувати до 100 облікових записів користувачів платформи Scottie Go! Dojo (тобто якщо в школі близько 300 учнів, їй знадобляться 3 ліцензійні ключі).
Ми намагатимемося надіслати вам безкоштовні ліцензійні ключі протягом 24 годин; будь ласка, дайте нам трохи часу, якщо виникнуть затримки, оскільки ми не можемо прогнозувати обсяг попиту.
Усі ліцензійні ключі будуть дійсні до кінця серпня 2020 року.

Шкільний пакет міститиме:
 Scottie Go! Ліцензійні ключі платформи Dojo;
 Інструкції щодо швидкого запуску;
 Детальні інструкції щодо створення облікових записів на платформі;
 Цифровий робочий зошит.

Завантажити додаток можна в Google Play

70420202

ПРОСТИЙ КВЕСТ

ЗАВАНТАЖИТИ ПЛИТКИ ДЛЯ КОДУВАННЯ

ЗАВАНТАЖИТИ ВЕЛИКІ ПЛИТКИ

ІНСТРУКЦІЯ

 

Ми віримо, що це рішення допоможе всім учасникам системи освіти зміцнити стосунки в ці важкі часи та побудувати фундамент для майбутніх проектів. Як відомо, цей виклик впливає на всіх і всюди, і тому ми стверджуємо, що ми всі в цьому разом. Ми хочемо виконати наш обов'язок, адже разом ми зможемо перемогти.

Бережіть себе і будьте в доброму здоров’ї. Дуже дякуємо, що співпрацюєте з BeCREO Technologies та компанією «Інтер Системс».

 

 

 

Зворотній звязок