Сучасне обладнання для освіти та бізнесу! Інтерактивні дошки

0 800 211 544 дзвінки безкоштовно
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
м. Київ, вул. Є.Сверстюка 19, оф. 830

cooltext344755197632982

Інтерактивна панель «BenQ» - створіть здорове навчальне середовище для учнів!

 

Інтерактивна панель BenQ RM6501K дає нові можливості для навчання, в порівнянні з іншими панелями. І давайте розберемося чому?

23032020201

Інтерактивна панель BenQ RM6501K

Відеоогляд інтерактивної панелі BenQ RM6501K

Питання здоров'я є дуже важливим в контексті ефективного навчання. BenQ IFP гарантує, що аудиторія може освоювати інновації без шкоди для здоров'я учнів завдяки сенсору якості повітря, розумній технології догляду за очима та стійкому до мікробів екрану. Розглянемо кожну функцію детальніше.


Датчик якості повітря
Погана якість повітря в приміщеннях зменшить ефективність навчання і підвищить ризик хронічних проблем зі здоров'ям в учнів. Датчик якості повітря допомагає контролювати рівень концентрації СО2 в класних кімнатах і нагадує вчителям про необхідні заходи для збереження концентрації CO2 на безпечному рівні. Продуманий дизайн гарантує, що учні можуть залишатися сконцентрованими під час занять, насолоджуючись справді здоровим навчальним середовищем.

Рішення Smart Eye-Care
Для плавного та комфортного перегляду BenQ IFP автоматично активує функції позбавлення мерехтіння та низького синього світла при виявленні руху користувачів поблизу екрана.


Стійкий до мікробів екран
Стійкий до мікробів екран захищений багатошаровим покриттям нетоксичного, міцного нано-іонного антибактеріального додатку, який вбиває більшість мікробів, що накопичуються на поверхні екрану, і запобігає перехресному зараженню або епідемії в класах. Антимікробна властивість іонного срібла залишається навіть після ретельного чищення або тривалого використання.

                                 Технологія Smart Eye-Care      

      Стійкий до мікробів екран

Точний дотик робить інтерактивне навчання зручним та простим Нова освітня система IFP від BenQ налаштовує рукописне введення за допомогою вдосконаленого точного ІЧ-дотику, що зменшує розрив між фактичною точкою дотику та точкою, що відображається на екрані. Крім того, нова серія також дозволяє вчителям створювати більш природний почерк, оскільки нова сенсорна рамка розпізнає менший радіус. Щоб не створювати курсивний шрифт випадково, нова серія зменшує відстань до дотику, щоб покращити процес письма та торкання. BenQ IFP підтримує мультитач до 20 точок, що дозволяє викладачам залучати декількох учнів протягом однієї сесії. AMS (Система керування обліковими записами) AMS може керувати декількома обліковими записами за допомогою технології NFC, що надає користувачам прямий доступ до персональних налаштувань системи через прикладення ID-картки до фронтального сенсора IFP.

 

вдосконалений точний інфрачервоний дотик підтримує мультитач до 20 точок

Окрім того, що освітня система IFP від BenQ піклується про здоров’я учнів та викладачів, вона також має набір зручних функцій, що підвищують ефективність та полегшують навчальний процес:

Використання дистанційного пульта керування в якості дистанційної указки   

 

Одночасне з’єднання з багатьма іншими пристроями        

Збереження інформації в хмарному сервісі та подальшого використанні на будь-якому іншому пристрої

Пориньте в світ новітніх технологій з інтерактивною панеллю BenQ RM6501K та відчуйте переваги всіх вбудованих функцій на власному здоров’ї та професійному зростанні!
Детальнішу інформацію про переваги інтерактивного дисплея BenQ RM6501K можна переглянути на відео та на сайті компанії «Інтер Системс».
Купити інтерактивну панель BenQ RM6501K можна на сайті офіційного представника BenQ в Україні - компанії «Інтер Системс» .
«Інтер Системс» - збудуймо майбутнє нашої освіти разом!

Джерело – стаття «Інтерактивна панель «BenQ» - створіть здорове навчальне середовище для учнів!»

 

Зворотній звязок