25 лютого 2020 року о 15-00 (за Київським часом) компанія «Інтер Системс» організовує БЕЗКОШТОВНИЙ ВЕБІНАР «Scottie Go Edu - відкрий світ програмування для дітей!» відразу

 

25 лютого 2020 року о 15-00 (за Київським часом) компанія «Інтер Системс» організовує БЕЗКОШТОВНИЙ ВЕБІНАР «Scottie Go Edu - відкрий світ програмування для дітей!» відразу для двох категорій, які працюють з дітьми чи мають власних, та прагнуть їх інтелектуально розвивати.

РЕЄСТРАЦІЯ НА ВЕБІНАР

240220202

Дата проведення: 25 лютого 2020 року
Час проведення: 15:00 (за Київським часом)
Тривалість – 1 година
Спікер: Marcin Paks, директор з розвитку навчального сектору компанії «BeCreo» (Польща)

Цільова аудиторія: вчителі інформатики, керівники навчальних закладів. методисти, працівники відділів ІКТ (ОІППО)
ЗАРЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ БЕЗКОШТОВНИЙ СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА ВЕБІНАРУ!

2402202011

В нашому світі вже не дивина настільні ігри, гаджети, робототехніка…


І в навчанні сучасне покоління учнів складно зацікавити звичайними книжками, а тим паче чимось здивувати. Але ж як навчати так, щоб учні з нетерпінням чекали уроку і легко та швидко засвоювали матеріал? Особливо, якщо це стосується складних алгоритмів чи кодування інформації?


Компанія «BeCreo» (Польща) знайшла відповідь на це питання!
І тепер «Scottie Go Edu» допомагає вчителям інформатики по всьому світі навчати дітей основам програмування цікаво та захопливо!
Дізнайтесь детальніше:

240220209

#scottie_go in Facebook

 

Але «Scottie Go Edu» - це не просто настільна гра!

 

Це гібридне рішення – поєднання картонних карток з QR-кодами та додатку, який можна встановити на смартфон, планшет чи персональний комп’ютер, і отримувати завдання від мультяшного робота Скотті).

2402202010

 

Навчальні заклади України вже придбали «Scottie Go Edu» і з захопленням та легко освоюють нові та складні поняття інформатики!

 

240220208

 

В рамках вебінару буде розглянута гра «Scottie Go», як засіб для формування пізнавальних інтересів і активного ставлення до навчання, залучає до пошуку, винахідливості, збуджує бажання перемогти, активізує увагу учнів. Алгоритми й програмування у шкільному курсі інформатики.

ЗАРЕЄСТРУЙСЯ ТА ОТРИМАЙ БЕЗКОШТОВНИЙ СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА ВЕБІНАРУ!

Для реєстрації на вебінар «Scottie Go Edu - відкрий світ програмування для дітей!» натискайте кнопку нижче

РЕЄСТРАЦІЯ НА ВЕБІНАР

До зустрічі 25 лютого 2020 року о 15-00 (по Київському часі) на вебінарі «Scottie Go Edu - відкрий світ програмування для дітей!»

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО СКОТТІ ГОУ ЕДУ

ПРИХОДЬТЕ! БУДЕ ЦІКАВО!