Grandview Crystal Screen Co. LTD була заснована із канадсько-китайського сумісного підприємства, що об’єднало канадський дизайн та китайську виробничу майстерність для створення екранів

image003111111

Grandview Crystal Screen Co. LTD була заснована із канадсько-китайського сумісного підприємства, що об’єднало канадський дизайн та китайську виробничу майстерність для створення екранів, які здатні кинути виклик лідерам ринку.

Grandview має ISO-сертифікацію, що забезпечує нашим покупцям високу якість продукції, підкріплену місцевою гарантією для додаткової впевненості.

Grandview надає вражаючий асортимент з понад 35 моделей та 600 варіантів розмірів для задоволення майже будь-яких потреб, і пишається тим, що стала постачальником найбільших в Україні проекційних екранів та ліфтів, більшість з яких присутні складі.

260120201

Продукція бренду Grandview постачається у понад 80 країн та регіонів по всьому світу та довела свою надійність та якість на міжнародних та місцевих ринках, завдяки чому стала пріоритетним вибором вимогливих покупців проекційних екранів та ліфтів.

260120202

Детальніше про асортимент та характеристики продукції - Екрани Grandview

Сайт виробника - http://www.grandviewscreen.com/